Rekonstrukce školky v roce 2014

Rekonstrukce

V roce 2014 u nás proběhla velká rekonstrukce. Máme pro vás přehled změn a také fotogalerii zrekonstruovaného prostředí školky.

Věděli jste?
Zahájení provozu MŠ bylo 1.1.1952.
V dnešní době je budova školky památkově chráněná. Z tohoto důvodu bylo i po rekonstrukci zachováno a opraveno např. obložení stěn ve třídách, prosklené přepážky, vestavěná skříň a šatní skříňky pro děti ve dvou třídách, opraveny střešní světlíky.
Mimochodem – o Kolektivním domě, ke kterému školka historicky patří, natočila Česká televize v roce 2008 krátký dokument.

Co vše bylo opraveno?

• výměna ocelových oken, světlíků, dveře přístavby, nové podhledy v místnostech
  • celková rekonstrukce podlahového a stropního vytápění v místnostech, nové měření a regulace tepla
  • celková rekonstrukce sociálního zařízení dvou tříd MŠ, celková rekonstrukce rozvodů pitné a užitkové vody
  • instalace elektroinstalace související s výše uvedenými

Nad rámec rekonstrukce

• byly položeny nové podlahové krytiny v celé MŠ
  • prosklené přepážky opatřeny bezpečnostními foliemi
  • bude instalován nový kamerový systém
  • plochy na stěnách opatřeny magnetickými nátěry, které mohou sloužit k vystavení dětských kreseb

Výzdoba školky – děkujeme za pomoc rodičům a sponzorům

• za pomoci rodičů a sponzorů byl interiér budovy krásně vyzdoben (spojovací hala se stala „zimní zahradou“, kde mohou rodiče  počkat na své děti), posezení také najdou v zahradě školy, kde jsou nově umístěny lavičky.
  • za pomoci rodičů byla osázena část před vstupem do MŠ

A jak to teď u nás vypadá?